گزارشی از روز بی دردسر فولاد در پایتخت (عکس)

زودتر از همه تیم های لیگ برتری، فولاد خوزستان تمرینات خود را در گرمای اهواز آغاز کرد. شاگردان نکونام پس از چند روز راهی شهرکرد شدند و اردویی تدارکاتی در این شهر برپا کردند. بعد از اتمام این اردو و استراحتی چند روزه، تمرینات فولاد وارد فاز جدیدی شد و این تیم دومین اردوی پیش فصل خود را در تهران آغاز کرد. روز گذشته هم در جریان این اردو، فولادی ها در دیداری دوستانه به مصاف داماش تهران رفتند.


– بازی دیروز در سه تایم 30 دقیقه ای برگزار شد و نکونام تقریبا 3 ترکیب مختلف را در هر کدام از این بازه های زمانی به زمین فرستاد. ترکیب فولاد در ابتدای بازی تشکیل شد از این بازیکنان: شهاب گردان، ایوب والی، موسی کولیبالی، فرزاد جعفری، وحید حیدریه، محمد آبشک، مهرداد هدایتیان، محمد قاسمی نژاد، صابر حردانی، حسن بیت سعید و هیثم هاشمی زاده.

 

 

– به نظر می رسد با نهایتا دو سه تغییر، همین نفرات ترکیب اصلی فولاد در هفته های ابتدایی لیگ نوزدهم را شکل دهند.

 

– در بازی روز گذشته فشار زیادی روی دروازه فولاد نیامد و حریف دسته سومی چندان دردسری برای این تیم درست نکرد. با این وجود، استحکام دفاعی فولاد هم نکته ای بود که به چشم آمد. در بخش تهاجمی هم این تیم عملکرد نسبتا خوبی داشت و رفته رفته توانست با تنوع تاکتیکی بیشتری به سمت دروازه حریف خود حمله کند.

 

 

– نکونام در دیدار مقابل داماش به جوان های تیم فولاد نیز فرصت کافی داد. از جمله این بازیکنان، صالح، برادر کوچک صابر حردانی بود که در این دیدار یک پاس گل هم به حسن بیت سعید داد. دیگر نفرات جوان فولاد هم زیر نظر جواد نکونام دیروز به بازی گرفته شدند. مهرداد هدایتیان 22 ساله یکی از این بازیکنان بود که در ترکیب اصلی و از ابتدا برای فولاد به میدان رفت و نمایش خوبی هم داشت.

 

– یکی از جوان های درخشان تیم فولاد در بازی دیروز، امیرحسین باقرپور بود. مهاجمی که در لیگ هجدهم با پیراهن استقلال خوزستان توانست نظر کارشناسان را به خود جلب کند، پس از اتمام قرارداد قرضی خود با این تیم، به فولاد برگشت. باقرپور در دیدار مقابل داماش در زمان دوم مسابقه به زمین رفت و با نمایشی خیره کننده، موفق شد 2 گل هم برای تیمش به ثمر برساند.

 

منبع : ورزش3