رقابت غول های پرتغال برای جذب مهاجم رئال مادرید

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، بنفیکا خود را آماده ارائه پیشنهادی 20 میلیون یورویی برای جذب رائول دی‌توماس، مهاجم رئال مادرید می‌کند.

دی‌توماس 24 ساله که از 10 سالگی در رئال مادرید حضور دارد، بعد از دو فصل حضور قرضی در کوردوبا و رئال وایادولید، در سال 2017 باز هم به شکل قرضی به رایو وایکانو پیوست. او در فصل 18-2017 با به ثمر رساندن 24 گل به قهرمانی رایو در دسته دوم و صعود این تیم به لالیگا کمک کرد و برای تور پیش فصل 2018 در آمریکا، به جمع بازیکنان رئال پیوست.

اما با نظر سرمربی وقت رئال مادرید، جولن لوپتگی، او برای یک فصل دیگر به رایو قرض داده شد تا توانایی های خود را در لالیگا نیز به رخ بکشد. در فصلی که رایو با کسب تنها 32 امتیاز به عنوان قعرنشین جدول به دسته پایین تر سقوط کرد، دی‌توماس با به ثمر رساندن 14 گل بهترین گلزن این تیم نام گرفت.

در شرایطی که رئال مادرید تابستان پرخرجی را پشت سر می‌گذارد، فروش برخی از بازیکنان برای درآمدزایی و متعادل کردن هزینه ها ضروری به نظر می‌رسد و دی‌توماس آماده نیز می‌تواند یکی از همین بازیکنان لقب گیرد. هرچند مارکا گزارش داده که رئال قیمت این مهاجم مادریدی را 35 میلیون یورو تعیین کرده و پیشنهادات پایین تر را رد خواهد کرد.

نشریه آبولای پرتغال نیز در گزارشی جداگانه از تمایل پورتو، دیگر باشگاه مطرح پرتغالی به جذب دی‌توماس خبر داده است. پینتو داکاستا، رئیس باشگاه پورتو قصد دارد با بهره گرفتن از روابط مناسب خود با فلورنتینو پرز، این انتقال را نهایی کند. البته تمایل پورتو، جذب دی‌توماس به صورت قرضی به همراه بندی برای خرید است.

قرارداد کنونی دی‌توماس با لوس بلانکوس تا سال 2023 معتبر است و ورود مهاجمانی جدید مثل رودریگو و لوکا یوویچ، اندک شانس های حضور دی‌توماس در تیم اول رئال برای فصل آینده را نیز از بین برده است.

منبع : نود