اگر این تیم فانتزی را بر می داشتید: از نیازمند تا علیپور

به گزارش وب سایت نود، با پایان این فصل از رقابت‌های باشگاهی کشور، بازیکنانی که بیشترین امتیاز را در این فصل از فوتبال فانتزی کسب کردند مشخص شد. با قرار دادن این بازیکنان در کنار هم ، تیم رویایی فصل تشکیل شد.

ذکر این نکته ضروری است که طبق قوانین فوتبال فانتزی یک کاربر نمی تواند بیش از ۳ بازیکن از یک تیم در ترکیب خود قرار دهد و همچنین تیم رویایی با کمترین هزینه تشکیل شده و در شرایطی که ۲ بازیکن امتیاز برابر داشتند بازیکن با قیمت کمتر در تیم رویایی قرار گرفته است.


دروازه‌بان: پیام نیازمند
سنگربان جوان سپاهان، فصل رویایی را پشت سرگذاشت.این بازیکن در تمام دقایق بازیهای سپاهان به میدان رفت و در نیمی از این مسابقات موفق به کلین شیت شد. دروازه‌بان شماره یک سپاهان ۵ بار در جمع بهترین بازیکنان زمین قرار گرفت تا با ۱۳۶ امتیاز، امتیازآورترین دروازه‌بان فوتبال فانتزی باشد.
مدافعین: جلال حسینی، سعید آقایی، شجاع خلیل زاده، جورج ولسیانی و وریا غفوری
تیم رویایی فانتزی از ۵ مدافع تشکیل شده است. جلال حسینی با ۱۴۵ امتیاز دومین بازیکن امتیازآور فصل است. سیدجلال حسینی ۹ بار در جمع ۳ بازیکن برتر زمین قرار گرفت. شجاع خلیل زاده دیگر مدافع پرسپولیسی تیم فانتزی است که ۲ گل برای این تیم به ثمر رساند و ۱۳۳ امتیاز به دست آورد. اگر این بازیکن کارت زردهای متعدد دریافت نمی‌کرد موقعیت بهتری در جمع بازیکنان شاخص فانتزی بدست می‌آورد. سعید آقایی یکی از بهترین بازیکنان این فصل بود و ۵ پاس گل داد و ۳ بار به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد. دو مدافع دیگر تیم فانتزی، دو مدافع گلزن هستند وریا غفوری در این فصل ۴ گل زد و ۴ پاس گل داد. این بازیکن ۶ بار در جمع ۳ بازیکن برتر زمین جای گرفت. جورج ولسیانی ۵ گل برای نساجی به ثمر رساند و ۹ بار در جمع بهترین بازیکنان زمین قرار گرفت.


هافبک‌ها: امین قاسمی‌نژاد و دانیال اسماعیلی‌فر
در ابتدای فصل قابل پیش‌بینی نبود که دو هافبک تیم فانتزی امین قاسمی‌نژاد و دانیال اسماعیلی‌فر باشند ولی این دو بازیکن فراتر از حد انتظار ظاهر شدند. امین قاسمی‌نژاد پدیده دیر کشف شده لیگ بود و با ۱۵۸ امتیاز با اختلاف امتیازآورترین بازیکن این فصل فوتبال فانتزی لقب گرفت. (با در نظر گرفتن این بازیکن به عنوان کاپیتان، امتیازات قاسمی‌نژاد دو برابر می‌شود.) این هافبک ۱۰ گل به ثمر رساند و ۱۲ بار در جمع ۳ بازیکن برتر زمین قرار گرفت و ز این نظر نیز رکورددار بود.
دانیال اسماعیلی‌فر نیز ۴ گل به ثمر رساند و با ۱۲۱ امتیاز به تیم فانتزی راه یافت.


مهاجمین: استنلی کی‌روش، لوسیانو پریرا و علی علیپور
۳ مهاجم تیم فانتزی، ۳ گلزن برتر لیگ بودند که رقابت نزدیکی برای کسب عنوان آقای گلی داشتند. لوسیانو پریرا با ۱۶ گل و ۱۴۱ امتیاز سومین بازیکن امتیازآور فانتزی لقب گرفت و پس از او استنلی کی‌روش دیگر آقای گل لیگ  با ۱۳۷ امتیاز جای دارد. علی علیپور از جمله بازیکنانی است که در همه دیدارهای لیگ بازی کرده  و با به ثمر رساندن ۱۴ گل و ۱۳۴ امتیاز دیگر بازیکن تیم فانتزی است.

منبع :نود